طراحی وب سایت
طراحی انواع وب سایت شرکتی, فروشگاهی, شخصی
طراحی وب سایت

طراحی سایت نام دیگر ماست

یک وب سایت خوب و موفق باید چگونه باشد و چه مراحلی نیاز است تا وب سایت خوبی داشته باشیم ؟

وب سایت عالی و موفق وب سایتی است که بتواند محصولات و خدمات شما را به صورت کامل و شفاف به مشتریان و بازدیدکنندگان معرفی کرده و اطلاعات کافی از کسب و کار شما در اختیار مخاطبان قرار دهد.

بازدیدکنندگان وب سایت باید به راحتی به تمامی بخش های سایت شما دسترسی داشته و هر آنچه که شما نیاز دارید به مشتریان و مخاطبان خود منتقل  کنید را به سادگی منتقل کند.

تیم طراحی وب سایت نشنال سافت با طراحی گرافیکی حرفه ای و با استفاده از متدها، المان ها و افکت های مناسب خدمات طراحی سایت را بسیار جذاب تر و گیراتر انجام می دهند.


ابتدا باید هدف شما از طراحی وب سایت مشخص باشد. و بخش هایی که برای معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات خود نیاز دارید مشخص شود. و با توجه به نوع وب سایت شما و نوع خدمات و محصولاتی که دارید ساختار کلی وب سایت شما مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد و چارچوب سایت شما مشخص شود.

 

 

با توجه به نوع فعالیت مخاطبان وب سایت، تیم طراحی وب سایت نشنال سافت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و به کارگیری متد های روز دنیا طرح گرافیگی و قالب وب سایت شما را طراحی می کنند.

در نظر گرفتن عوامل موثر بر کارایی و کاربر پسند بودن وب سایت از جمله رعایت استاندارد و در نظر گرفتن موارد تجربه کاربری (UX) و طراحی رابط کاربر پسند (UI) باعث می شود که وب سایت با استاندارد مناسب، هم برای کاربران و هم موتورهای جستجو طراحی شود.

 پس از طراحی سایت و انتشار  آن در اینترنت یکی دیگر از عوامل موثر در موفق بودن وب سایت سیستم مدیریت محتوای ساده و آسان می باشد.

وجود پنل مدیریتی قوی که بستر مدیریت تمامی امکانات و بخش های محتوایی وب سایت را برای شما فراهم کند از اهمیت بالایی برخوردار است.

پنل مدیریتی فارسی با کاربری راحت و آسان که شما بتوانید به راحتی محتوا و قسمت های مختلف وب سایت خود را مدیریت کنید از مزیت های طراحی سایت نشنال سافت می باشد.

همچنین با مشاوره و پشتیبانی تمام وقت طراحی سایت در تمامی مراحل طراحی، توسعه و نگهداری وب سایت توسط تیم طراحی سایت نشنال سافت به خیال راحت به اهداف خود از داشتن وب سایت برسید.

پشتیبانی رایگان یک ساله طراحی وب سایت توسط تیم نشنال سافت

شما می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان طراحی سایت نشنال سافت با شماره 021-26420097 تماس بگیرید و یا درخواست تماس خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، بلوار آرش
0919 5305100 ارتباط با مشتریان